Travel høst i Gullfjell

Dato: 16.09.2010. Av:John Øyvind Livden

Denne høsten følger vi opp vi 45 ledere med coaching og lederutvikling offshore. Vi hjelper en industribedrift å bli flinkere på kommunikasjon, en produksjonsbedrift å bli dyktigere på planlegging og samarbeid, 40 lærere å bli tydeligere klasseledere, og vi veileder to andre ledergrupper i sine prosesser. I tillegg holder vi foredrag og workshops om kommunikasjon og medarbeiderengasjement.

Vardeveien Utsettes

En direkte konsekvens av den store oppdragsmengden, er at høstens lederutviklingsprogram blir utsatt til våren 2011.
 
Samtidig gir det oss en mulighet til å arbeide videre med utviklingen av det unike programmet. Nå jobber vi blant annet med å legge inn et  helt nytt element;  
En operativ dag på Gullfjellet, med Vardeveien som arena for lederutvikling.


Her kobler vi teori og prakis sammen i uvante og krevende omgivelser. Vi gleder oss til å la deltakere få denne opplevelsen.
 

Snart 2011

Nå er det på tide å tenke fremover. Hva behøver du og dere? Hvilke prosesser må i gang nå? Hvem behøver kompetanseheving? Hvordan kan Gullfjell Consulting med vår kompetanse og erfaring bidra til at du og din bedrift når nye høyder i god ledelse, godt teamarbeid og økt medarbeiderengasjement i 2011?
 

Vær proaktiv

Kontakt oss nå for å snakke om prosesser og utvikling i 2011.